Levering van een nieuwe auto

Het kan zijn dat je helemaal niet op zoek bent naar een Koot Automotive waardige occasion, maar dat je voorkeur uit gaat naar een splinter nieuwe bolide!

Door de jaren heen hebben we diverse voertuigen nieuw mogen leveren aan onze klanten. Van diesel, benzine, plug-in hybride tot elektrisch aan toe. Wij leveren ze allemaal.

Inventarisatie

Zoals altijd beginnen we met het inventariseren van de wensen samen met de klant.
Wij gaan samen met u op zoek naar de juiste auto. Het auto aanbod is erg groot. Door onze kennis in de autobranche kunnen we een goed overzicht geven van de mogelijkheden. Wij helpen u met het kiezen van het juiste merk en model voor een eerlijke prijs.

Wij bieden u gemak, persoonlijke service, technische zekerheid en financieel voordeel bij het aankopen van een nieuwe auto.

Plan van aanpak

Na het inventariseren van de wensen is het tijd om aan de slag te gaan. Samen bezoeken we merkdealers waar de geselecteerde modellen paraat staan om gezien en bereden te worden. Na het samenstellen en het proefrijden met het voertuig wat u voor ogen heeft zorgen wij voor een scherpe offerte.

Op het lijstje staat:

•  Meedenken welk merk en model het beste bij u past
•  Zoeken naar de juiste auto
•  Onderhandelen voor u een mooie aankoopprijs en/of inruilprijs
•  Door onze connecties vaak een superscherp deal
•  Wij kunnen een afspraak maken voor u om proef te rijden
•  Denken mee en doen de eindonderhandeling
•  En daarna bent u de gelukkige nieuwe eigenaar
•  Onze factuur ontvangt u pas achteraf
•  Wij kunnen u tevens helpen bij een autofinanciering zonder meerprijs

Optioneel kunnen we uw nieuwe bolide aanpassen, upgraden of voorzien van een beschermende glascoating.

Volledige begeleiding tijdens aankoopproces nieuwe auto

  • Samen met u maken wij een selectie uit alle mogelijke nieuwe auto’s; 
  • Zodat u echt de juiste auto vindt;  
  • Meedenken over uw financiën; 
  • U kunt (samen met ons) proefrijden in diverse auto’s;
  • Wij onderhandelen voor u een mooie prijs;
  • Wij regelen het rondmaken van de deal.


€ 500,- (inclusief btw)

Wij werken met een ”No cure, No pay” beleid, u betaalt altijd pas achteraf en alleen bij een succesvol resultaat.

Bij deze; een geslaagde zoektocht, een scherpe prijs en een schitterende auto.

Voor onze klant mocht ik opzoek naar zijn nieuwe droomauto: de Peugeot 3008 HYbrid 225PK GT.
Na het samenstellen van de droomcombinatie zijn we tot een scherpe deal gekomen waarbij het niet bij de ‘GT’ uitvoering bleef. Het was aantrekkelijker om de ‘GT Pack Business’ te bestellen.

Een foto zegt meer dan duizend woorden…

Nog niet gevonden wat je zoekt?

Kom dan in contact en dan beantwoorden we al je vragen.

5.0
5/5

Gebaseerd op 31 reviews